Задать город Смела по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт НАДОУ в Смела

НАДОУ, Cover-концерт «The Beatles»

Смела, 17 февраля 2017 г, 19:00
Городской дом культуры Городской дом культуры
вул. Свердлова, 100
Смела
+380445905555
Продажа закрыта
Десять премій Греммі, понад мільярд проданих дисків, 211 пісень, перше місце в списку найбільших виконавців усіх часів за версією журналу "Rolling Stone" ... Все це - про знамениту четвірку Ліверпуля, що увійшла в історію під простою назвою The Beatles. До їх музики не можна ставитися байдуже. Її люблять і знають. Ними захоплюються. Без їхніх пісень наш світ був би нудніше, тьмяніше і дурніший. «Yesterday», «Michelle», «All You Need is Love», «Yellow Submarine», - кавери цих та інших хітів The Beatles ви почуєте в концерті Національного академічного духового оркестру України. Диригент Михайло Мороз Солісти: Віталій Костенко (вокал), Ростислав Зайцев (саксофон)

Заказать и купить билеты на НАДОУ, Cover-концерт «The Beatles» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт НАДОУ в Смела состоится 17 февраля 2017 г, 19:00, Городской дом культуры .

Десять премій Греммі, понад мільярд проданих дисків, 211 пісень, перше місце в списку найбільших виконавців усіх часів за версією журналу "Rolling Stone" ... Все це - про знамениту четвірку Ліверпуля, що увійшла в історію під простою назвою The Beatles.

До їх музики не можна ставитися байдуже. Її люблять і знають. Ними захоплюються. Без їхніх пісень наш світ був би нудніше, тьмяніше і дурніший.

«Yesterday», «Michelle», «All You Need is Love», «Yellow Submarine», - кавери цих та інших хітів The Beatles ви почуєте в концерті Національного академічного духового оркестру України.

Диригент Михайло Мороз

Солісти: Віталій Костенко (вокал), Ростислав Зайцев (саксофон)

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber